Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
29.07 - 27.08.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Dokument historyczny o o Aleksandrze Wielkim pokazujący krótkie, ale niezwykłe panowanie najpotężniejszego władcy w historii Europy, który podbił cały, znany starożytnym Grekom, świat.

"Aleksander Wielki - na koniec świata", koncentruje się na okresie jego panowania. Widzimy w nim Aleksandra, który z impetem podbija kolejne terytoria, a wojna staje się jego żywiołem. Był wybitnym strategiem, który doskonale koordynował działania wojsk. Przez 11 lat toczenia wojen, nie przegrał ani jednej z nich. Jako pierwszy Europejczyk stworzył imperium sięgające od basenu Morza Śródziemnego, aż po kres znanego ówczesnym Grekom na Wschodzie świata. Rozpowszechnił grecką kulturę aż na trzech kontynentach. Jak te liczne, wielkie zwycięstwa wpłynęły na jego naturę? Czy przyczyniły się do jego śmierci? Czy jego imperium było skazane na rozpad? 

Obsada
Reżyser
Gatunek
Produkcja
USA, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>